Doučovanie  na jednom mieste

Rád by som vás zoznámil so stránkou, ktorá sa venuje doučovaniu a výučbe jazykov a táto stránka má názov http://www.filip-en.eu a nájdete na nej špičkových učiteľov, ktorí vám pomôžu s učením sa cudzieho jazyka a povedia vám aj ako sa dá jazyk naučiť rýchlejšie a ľahšie.

Doučovanie angličtiny

Naučíme a doučíme angličtinu deti, študentov aj dospelých, pripravíme vás na maturitu, monitor, reparáty, certifikáty, štátnice aj prijímacie pohovory, odučili ste už tisícky študentov, ktorí sú zárukou našej kvality.

Doučovanie slovenčiny

Doučíme slovenčinu a literatúru žiakov a študentov základných a stredných škôl, pripravíme ich na maturitu, monitor, reparáty aj prijímacie pohovory, učíme priamo u klienta doma, kde sa cítite najlepšie.

Kurzy slovenčiny pre cudzincov

Učíme slovenčinu cudzincov, ktorí hovoria po anglicky, naučíme ich správne hovoriť po slovensky ale aj niečo z našich reálií a zvykov aj obyčajov.

Doučovanie nemčiny

Naučíme vás aj vaše deti hovoriť po nemecky, učíme všetky jazykové úrovne a vekové kategórie, pripravujeme našich študentov na všetky typy skúšok.

Doučovanie ruštiny

Naučíme, doučíme ruštinu úplne každého, kto má záujem sa učiť tento jazyk, pomôžeme vám so základmi aj konverzáciou  a tiež  vám odporučíme študijnú literatúru.

Doučovanie taliančiny

Naučíme taliančinu začiatočníkov aj pokročilých, učíme na úrovni a presne podľa vašich predstáv, u nás môžete začať kedykoľvek.

Doučovanie francúzštiny

Začnite sa učiť francúzštinu s nami a my vám garantujeme pokrok aký ste ešte pri učení sa nezažili. Pomôžeme vám sa naučiť základy aj mať rýchlejší pokrok vo vašom štúdiu.

Doučovanie španielčiny

Ponúkame vám kurzy španielčiny, kde začínate od úrovne, na ktorej ste skončili, učíme každého, kto má chuť sa učiť a vie prečo sa chce učiť.

Ak máte záujem sa učiť niektorí z jazykov, tak si pozrite našu stránku, kde nájdete lektorov aj s kontaktmi a potom môžete začať študovať daný jazyk, ktorý ste si vybrali.

Všetko o nás a našich službách nájdete na stránke http://www.filip-en.eu

 

 

Related Post