Doučovanie pre deti aj dospelých

Hľadáte doučovanie angličtiny, slovenčiny alebo školských predmetov pre vás alebo vaše deti? Chceli by ste sa učiť doma a nechodiť nikam ? My vám to umožníme, sme učitelia jazykov a školských predmetov, ktorí vám pomôžu sa naučiť angličtinu, slovenčinu ale aj predmety, ktoré sa deti učia v škole, doučovanie vždy prebieha u študenta doma alebo aj u učiteľa doma, výučba je individuálna ale môžeme učiť aj malé skupinky.

Angličtina

Ponúkame doučovanie angličtiny pre deti, študentov aj dospelých ale aj seniorov, učíme všetky jazykové úrovne, pripravíme vás na maturitu, monitor, reparáty, certifikáty, štátnice aj prijímacie pohovory, doučujeme u vás doma z viacerých kníh a pomocou rôznych výučbových metód. Pomôžeme vám sa naučiť gramatiku aj konverzáciu, prípadne frázové slovesá, nové slovíčka, idiómy ale aj reálie z anglického jazyka, naučíte sa tiež hovoriť niečo aj zo zvykov a obyčajov angličanov.

Slovenčina

Doučíme vás slovenčinu a literatúru, učíme žiakov a študentov základných a stredných škôl, pripravíme vaše deti na písomky, naučíme vaše deti napísať diktáty, určovať vetnú skladbu, zorientovať sa literatúre a literárnych smeroch, ale aj rozoznávať básnické prostriedky. Učíme každé dieťa tým spôsobom, ktorý mu je najviac príjemný a pri výučbe vytvárame atmosféru, ktorá vám pomôže sa viac koncentrovať na učivo a tým sa naučíte viac a za kratšiu dobu.

Predmety, ktoré sa deti učia v škole

Ponúkame doučovanie fyziky, účtovníctva, matematiky, biológie, chémie, dejepisu, občianskej náuky, statiky, informatiky, deskriptívnej geometrie, učíme žiakov a študentov základných, stredných ale aj vysokých škôl, učíme každého, kto to potrebuje, či už sa doučiť niečo do školy alebo poznať niečo viac z daného predmetu. Učíme vždy niečo viac ako sa deti učia v škole, moderne aj pomocou rôznych výučbových metód a rôznych študijných materiálov.

Ak chcete rýchlejšie napredovať v jazykoch alebo odborných školských predmetoch, tak si pozrite našu stránku a skontaktujte sa s nami, my vám radi pomôžeme sa naučiť to čo potrebujete.

Viac informácií o nás a našich službách nájdete na stránke Doučovanie

Related Post