Rodinná lyžovačka v Lopušnej Doline

Blíži sa zima, na ktorú síce mnohí ľudia neprestajne nadávajú, no nadšení vyznávači zimných športov sa už nemôžu dočkať zasnežených kopcov a adrenalínu spojeného so zjazdom na lyžiach či snowboarde. Krajinná oblasť Lopušná dolina ponúka skvelé lyžiarske strediská pre skúsených lyžiarov, ale aj pre začiatočníkov, takže sa tu dokáže zabaviť celá rodina.

Tri perfektné svahy, z ktorých si každý vyberie
Lacná lyžovačka v Lopušnej doline s nádherným výhľadom na Vysoké Tatry poteší každého lyžiara. V stredisku sa nachádzajú tri svahy, ktoré svojou dĺžkou pokrývajú širokú škálu náročností od modrej až po čiernu. Prvý zo svahov je „modro-červený“ SVAH LOPUŠNÁ DOLINA, ktorý sa pýši širokou zjazdovkou s minimom bubnov. Vaše ratolesti sa môžu polyžovať a naučiť sa používať správnu techniku na samostatnej detskej zjazdovke.
Podobný, no trochu miernejší nesie názov SVAH SNOWPARK. Ten sa nachádza tiež na rozhraní modrej a červenej náročnosti, avšak tiahne viacej k modrým odtieňom. Takisto tu nájdete detskú zjazdovku. Čo však ocenia skúsení lyžiari je najmä SVAH SKITATRY s 1100 metrovou zjazdovkou, ktorý sa nachádza na rozhraní čiernej a červenej farby. Jedná sa o prudkú zjazdovku, ktorá rozhodne nie je určená pre začínajúcich lyžiarov.
Všetky tri zjazdovky si môžete s celou rodinou vychutnať počas dňa, alebo dokonca vo večernom lyžovaní so svojim vlastným čarom. Večerné lyžovanie prebieha od 18:00 do 20:30 a ak ste ho ešte nikdy neskúsili, určite mu dajte šancu. Tatry síce neuvidíte tak jasne, ako cez deň, no zažijete niečo nové a iné.
Výhodou krajinnej oblasti Lopušná dolina je okrem iného aj jej poloha. Okrem krásneho výhľadu na Vysoké Tatry vám prináša aj blízkosť miest ako Svit či Poprad, kde si môžete oddýchnuť po namáhavej lyžovačke alebo si spraviť príjemný večerný program. Vychutnajte si skvelú lyžovačku v Lopušnej doline aj vy!

 

 

 

Related Post