Spálňa v americkom štýle – Verapostele.sk

Ako si zariadiť spálňu v americkom štýle? 

Mnoho ľudí túži mať v svojej domácnosti spálňu v americkom štýle, ale nevedia, ako na to. Hlavnou odlišnosťou tejto spálne od iných je jej potreba viac priestoru a dobrého osvetlenia. Interiér by mal byť svetlý a čistý s použitím svetlých odtieňov ako biela, béžová a šedá.

Pre dosiahnutie amerického štýlu spálne je typický čalúnený nábytok, dlhé závesy, viacero svietidiel a jemné koberce, ktoré pridajú útulnosť. Závesy by mali ladiť s farbou plédov a vankúšov, a tapety by mali byť štýlové. V poslednej dobe sa stáva obľúbenou voľbou čalúnených panelov, ktoré sa dajú nalepiť na stenu za posteľou.

2692-5_1

Čalúnená posteľ Montana (Nakupujte TU)

Priestrannosť je dôležitá aj pre umiestnenie nočných stolíkov na oboch stranách postele, lampy, komody a vstavaných skríň. V amerických spálňach by nemalo chýbať ani pohodlné kreslo a štýlová lavica na konci postele.

Hlavným prvkom v spálni je posteľ, ktorá by mala byť pohodlná a zároveň hlavnou dekoráciou miestnosti. Kontinentálna posteľ s vysokým čelom je ideálnou voľbou. Opierka hlavy by mala byť nielen dekoratívnym prvkom, ale aj pohodlnou oporou pre chrbát pri čítaní knihy pred spaním. Pri výbere posteľnej bielizne by sa malo dbať na eleganciu a jemné vzory.

manzelska-postel-roma_1

Manželská posteľ Roma (Nakupujte TU)

Spálňa je dôležitým miestom v dome, kde trávime veľa času, a preto si zaslúži priestor snov, ktorý nám poskytne pohodlie a relaxáciu.

chersterfield_1

Lavica chesterfield (Nakupujte TU)               

Pre viac info navštívte našu stránku: https://www.verapostele.sk/blog/pohodlna-postel-pre-starsieho-cloveka-ako-si-vybrat-/

Related Post