Objavte novinky dekoratívnej kozmetiky mark.

Kto hovorí, že to nejde? Skúste mark. a nalíčte sa s novinkami tejto dekoratívnej kozmetiky, ktorú predstavuje spoločnosť AVON Cosmetics. Inšpirujte sa najnovšími trendmi v oblasti líčenia a ukážte svojmu okoliu, že to dáte.

S novou inovatívnou špirálou Spectralash získate objem na mieru, dosiahnuť môžete až 3 efekty. Stačí ju pootočiť na číslo 1 a objem bude výrazný, pri otočení na číslo 2 ešte výraznejší a pri otočení na číslo 3 dosiahnete maximálny objem rias. Vaše riasy tak budú vďaka jednej špirále až 8-krát objemnejšie*, bez opadávania, zlepovania a rozmazávania.

Spirala Spectralash_2 small

Vďaka novému rúžu si jednoducho vytvoríte výrazné 3D pery, navyše si môžete vyberať z 10 trendových odtieňov. Plnší vzhľad pier vám zaručí kolagén, vyhladenie zase retinol a o spevnenie sa postará kofeín.

Ruz pre plne pery Plump It_5 small

S tekutou linkou vytvoríte jemné, ale aj výrazné linky. Hrot aplikátora je určený na vytvorenie tenkých línií a plocha aplikátora zas slúži na vytvorenie výrazných línií.

Tekuta linka na oci vo fixe Mega Effects_small

Make-up dodáva pleti svieži, matný a prirodzený vzhľad bez pocitu zaťaženia. V ponuke ja v 5 odtieňoch, aby ste si vybrali ten ideálny pre vašu pleť.

Zmatnujuci tekuty make-up_small

Related Post