Avon Pure for Him: Zažite pocit slobody!

Spoločnosť AVON Cosmetics prináša novinku z portfólia pánskych vôní a predstavuje Toaletnú vodu Avon Pure for Him. Je symbolom čistoty a pokoja, ako jemný vánok čerstvého vzduchu.

AVON rozširuje portfólio pánskych vôní o ďalšiu novinku – Toaletnú vodu Avon Pure for Him. Moderná, čistá a oslobodzujúca kompozícia povznášajúceho bieleho korenia a žiarivej modrej fialky je zahalená v akorde sviežeho vzduchu, ktorému hrejivý nádych dodávajú mužné drevité tóny. Ako jemný vánok, táto čistá a upokojujúca vôňa prebudí vašu dušu pocitom ľahučkej slobody. Vďaka nej určite opantáte zmysly nežného pohlavia a budete neprehliadnuteľný kamkoľvek prídete.

Avon Pure for Him_small

AVON je spoločnosťou, ktorá je už celých 130 rokov synonymom krásy, inovácií, radosti a predovšetkým je spoločnosťou pre ženy. Medzi AVON výrobky patria dobre známe a obľúbené značky ako ANEW, Avon Color, Avon Care, Skin-So-Soft a Advance Techniques. Vďaka predaju prostredníctvom viac ako 6 miliónov nezávislých reprezentantov sa AVON výrobky tanú k z  ákazníkom do 70  krajín sveta. Viac sa o spoločnosti a výrobkoch AVON dozviete na www.avon.sk.

Related Post