Pocíťte jar na vlastnej koži

Doprajte vašej pokožke jarnú dávku energie v podobe výrobkov novej kolekcie telovej starostlivosti Naturals s vôňou mandlí a konvalinky, ktorú prináša spoločnosť AVON Cosmetics.

AVON predstavuje novú líniu určenú na starostlivosť o vašu pokožku značky Naturals. Opojná vôňa konvalinky obklopená hrejivosťou mandlí vám ráno zaručene zlepší náladu. Jemné zloženia zas rozmaznávajú telo a poskytujú pokožke pocit pohodlia a sviežosti. Línia pozostáva zo 4 výrobkov, ktoré sú v ponuke ako set alebo samostatne.

Set s vonou mandli a konvalinky_small

Sprchovací gél čistí a osviežuje, zároveň vyživuje pokožku a zanecháva ju jemne voňavú. Telové mlieko rozmaznáva a hydratuje pokožku, pričom ju zanecháva jemnú a voňavú. Telový sprej okamžite osviežuje pokožku a rozmaznáva zmysly povzbudzujúcou vôňou. Vyživujúci krém na ruky má ľahké zoženie, ktoré sa rýchlo vstrebáva. Pokožku rúk hydratuje, vyživuje ju a zanecháva jemnú vôňu.

O spoločnosti AVON

AVON je spoločnosťou, ktorá je už celých 130 rokov synonymom krásy, inovácií, radosti a predovšetkým je spoločnosťou pre ženy. Medzi AVON výrobky patria dobre známe a obľúbené značky ako ANEW, Avon Color, Avon Care, Skin-So-Soft a Advance Techniques. Vďaka predaju prostredníctvom viac ako 6 miliónov nezávislých reprezentantov sa AVON výrobky tanú k z  ákazníkom do 70  krajín sveta. Viac sa o spoločnosti a výrobkoch AVON dozviete na www.avon.sk.

Related Post