Objavte čaro tantra masáže

Koncept sexuálnej energie v modernom svete je obmedzený na sexuálny akt, ale v tantre sexuálna energia znamená oveľa viac.

Sexuálna energia je všade

Predovšetkým stojí za to si uvedomiť, že sexuálna energia je všade, v tantre sa chápe ako životná energia – vďaka tomu sme žili, pohybovali sa  a fungovali. Poryv vetra, kvetina, ktorá sa otvára k slnečnému žiareniu, oceánske vlny sa tiahnu proti skalám – všetko je prejavom sexuálnej energie. Vidíte v týchto javoch niečo sexuálne?

V tantre, sexualita znamená život, nepretržitý pohyb energie. Sexuálna energia znamená život. V prípade, že je táto energia zablokovaná, človek trpí mnohými nepríjemnými dôsledkami, ako napríklad fyzickými chorobami a problémami duševného zdravia, a stojí za zmienku spomenúť depresiu.

Zablokovaná sexuálna energia

Najrýchlejším spôsobom, ako tento problém riešiť, je podľa nášho názoru odblokovať sexuálnu energiu v tele. Keď energia tečie voľne v tele, sme zdraví a šťastní. Veľa ľudí má túto energiu blokovanú.

Väčšina ľudí, ktorí prichádzajú na masáž, je odpojená od základnej životnej energie. Počas masáže prebúdzame energiu Kundalini Shakti, ktorý sa nachádza v dolnej časti chrbtice. Je to tá istá energia používaná v Kundalini joge, ale tantra má iný prístup k telu, pretože nie je založená na mužskom prístupe, ktorý je zameraný na dosiahnutie cieľa, ale nepoužíva žiaden tlak na dosiahnutie cieľa.

Pravá tantrická masáž

Skutočná tantrická masáž je hlavne dielom dýchania a odblokovania energetických kanálov. Celé telo sa masíruje, pretože životná energia sa nachádza v každej bunke našej tela, rúk, prstov a dokonca aj v hlave.

Nuru masáž

Masážny salón Catelea ponúka aj zmyselnú erotickú masáž Nuru. Táto masáž s pomocou Nuru gélu spočíva vo vzájomnom trení tiel o seba.

Related Post