História Tantry

Umenie Tantry je praktizované už viac ako 9 000 rokov.  Pôvod je v Himalájskych horách v Indii, kde ľudia veria, že sexuálny rituál je cesta k vyššej forme extázy a oslobodenia.

Dnešná tantrická masáž preberá učenie Tantry a prekladá ju do celodennej skúsenosti. Tradičná masáž je obohatená o dýchacie cvičenia a stimuláciu pohlavných orgánov. Tantrická masáž je nevyhnutnou podmienkou pre každého, kto hľadá úplnú relaxáciu mysle a tela s výhodou „šťastného konca“.

Uvoľnite svoje telo

Tantrická masáž uvoľňuje oveľa viac ako len bolesť chrbta a ramien.  O každú časť tela je postarané. Tantrická masáž sa usiluje uspokojiť a uvoľniť celé telo naraz.

Zlepšite dych

Tantrická masáž zahŕňa veľa dýchacích techník, ktoré sa po stáročia osvedčili. Metódy dýchania, ktoré budete používať počas masáže, pomôžu zlepšiť celkový zážitok a navyše vás naučia používať dýchanie na kontrolu vašich prirodzených telesných potrieb.

Emocionálne liečenie

Tantra je zameraná predovšetkým na emocionálne blaho. Hoci existujú aj iné fyzické atribúty, môžete očakávať ešte lepšie výsledky. Ak sa naučíte prijímať potešenie, sebavedomie a sebahodnotenie budú vyššie a to bude viesť k celkovému šťastiu.

Skúsenosti

Potešenie prichádza počas tantrickej masáže v rôznych podobách. Budete  mať potešenie z uvoľnenia svalov, potešenie z duchovnej rovnováhy, ktorú prináša, a potešenie z vašej sexuálnej energie, ktorá sa doplňuje a naplňuje.

Staňte sa sebavedomí

Neexistuje lepší spôsob, ako si uvedomiť svoje vlastné ja, než tým, že sa vzdávate úplnej kontroly vo všetkých aspektoch inej osobe. Tantrická masáž si vyžaduje, aby ste opustili inhibície a neistoty a položili ich do rúk masérky.

Lepšie zdravie

Tantrická masáž zlepší váš krvný obeh, emocionálnu pohodu a zníži vašu stresovú úroveň. Všetky tieto veci pozitívne vplývajú na  zdravie.

Related Post