Doučovanie

Doučovanie taliančiny a španielčiny

Máte problémy s jazykmi a neviete sa ich naučiť? My  vám pomôžeme a poradíme ako na to, netreba sa ničoho báť, stačí len začať a to s našou pomocou, naučíme jazyk úplne každého a bez problémov. Naučte sa jazyk u náš v pohodlí vášho domova, kde nie ste v strese  a ste vo svojom .

Doučovanie a výučba taliančiny a španielčiny pre malých aj veľkých, kurzy prebiehajú v mieste vášho bydliska a môžu byť individuálne alebo aj skupinové, učíme všetky jazykové úrovne a bez rozdielu veku, naučíme vás gramatiku aj konverzáciu v danom jazyku. Pripravíme vás na všetky typy skúšok, učíme z viacerých kníh a rôznymi metódami výučby, tiež vám odporučíme literatúru a študijný materiál na domáce vzdelávanie. Ponúkame moderné spôsoby vzdelávania a naučíme jazyky úplne každého, výučba môže prebiehať u vás doma alebo na vopred dohodnutom mieste. Otvoríme vám bránu do nových krajín a zážitkov aj vďaka jazyku. Pripravíme vás na pohovory ale  aj na cestu do zahraničia, budete komunikovať s cudzincami s úplnou ľahkosťou  a dozviete sa aj niečo z reálií danej krajiny, kde sa týmto jazykom rozpráva.

Preklad

Robíme kvalitné preklady a korektúry textov z taliančiny a španielčiny do slovenčiny a opačne, prekladáme všeobecné aj odborné dokumenty  a za prijateľné ceny, preklady robíme pre fyzické aj právnické osoby a dá sa aj do niekoľkých hodín, cena závisí od rýchlosti prekladu a aj od jeho náročnosti. Prekladáme rôzne typy školských prác, reklamných letákov, návodov  ale aj webstránok, či blogov a ešte omnoho viac.

Viac na stránke http://www.filip-en.eu

 

Related Post