• Čo získam?
  • PR článok s možnosťou troch odkazov. Stačí nás kontaktovať!

Doučovanie jazykov

31/08/14 Tags: doučovanie, kurzy, lektor, štúdium, učiteľ

Anglické a ruské hodiny
Anglický jazyk
Neviete si rady s angličtinou? A aj tak sa ju potrebujete naučiť, pretože ju potrebujete v práci alebo do školy? Alebo sa snažíte sa učiť angličtinu už roky a stále vám to nejde? My vám pomôžeme a poradíme ako sa správne učiť. Učíme a doučujeme angličtinu deti, žiakov a študentov základných, stredných a vysokých škôl, dospelých aj seniorov. Doučovanie prebieha u klienta doma alebo u lektora doma, učíme individuálne aj skupiny študentov. Ponúkame kurzy šité na mieru, učíme to čo naši študenti potrebujú a v čase, ktorý im vyhovuje. V ponuke máme intenzívne, polointenzívne aj rýchlokurzy, hodiny sú interaktívne a zábavné. Naučíme vás gramatiku, bežné aj špecifické frázy, idiómy a všetko vás naučíme pomocou hier, kvízov, opisov udalostí, hádaniek aj audio a video nahrávok. Deti učíme pomocou hier a čítania ľahšej literatúry a dospelých cvičeniami, kde sa naučíte gramatické javy aj nové slovíčka a frázy. Pri výučbe učíme z viacerých publikácií a tiež vám odporučíme študijnú literatúru na samoštúdium. Učíme začiatočníkov až pokročilých aj konverzácie, pripravujeme svojich študentov maturitu, monitor, reparáty, certifikáty, štátnice aj prijímacie pohovory do práce alebo do škôl, tiež ponúkame kurzy, ktoré vás pripravia na prácu v zahraničí.
Russian language
We are offering you private Russian lessons for children, students and adults. Do you want to pass your exams? We are offering preparational courses for every kind of exams. Our lessons are individual and for small groups, start to learn Russian language with specialist in their field. Lessons of our teachers are great fun and we will teach you grammar and conversation by using games. We will make individual study plan for every our student and we also use audio and video record for better understanding russian language.
Viac informácií o nás nájdete na stránke…
You can find more about us this web site…
www.filip-en.eu

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273