Doučovanie ako sa patrí !

Hľadáte učiteľa, ktorý by vás naučil jazyk alebo vaše deti predmety v škole alebo vám pomohol s umeleckými predmetmi ? Alebo  by ste chceli zlepšiť svoju postavu a niečo pre seba urobiť po fyzickej stránke a cítiť sa fit ? My sme tu pre vás a všetkých nás nájdete na jednom mieste.

Doučovanie jazykov

Naučíme vás jazyky ako je angličtina, slovenčina, slovenčina pre cudzincov, nemčina, ruština, taliančina, španielčina, arabčina, francúzština, latinčina. Doučovanie prebieha u klienta doma ale môže aj vo firme alebo u učiteľa doma, pripravíme vás a vaše deti na maturitu, monitor, reparáty, certifikáty, štátnice, certifikáty alebo aj na prijímacie pohovory do školy alebo do práce.

Doučovanie predmetov do školy

Ponúkame doučovanie matematiky, deskriptívnej geometrie, účtovníctva, ekonometrie, fyziky, informatiky, statiky, chémie, biológie dejepisu a občianskej náuky. Naučíme a doučíme vás látku, ktorú sa učíte v škole, pripravíme vás na skúšky, prijímačky na školy alebo aj na testy.

Doučovanie umeleckých predmetov

Naučím vás hrať na rôzne hudobné nástroje ako je flauta, gitara, klavír, husle, flauta a tiež vám pomôžeme sa naučiť hudobnú teóriu, okrem toho robíme kurzy herectva, tanca a spevu a tiež vám ponúkame kurzy maľby, sochy a kresby,

Trénerka ponúka osobné tréningy pre každého, kto chce niečo robiť  so svojou postavou a tiež vám pomôže s jedálníčkom a vytvorí vám plán cvičenia aby ste napredovali a cítili sa lepšie.

Viac informácií aj kontakty na konkrétnych učiteľov nájdete na stránke Doučovanie

Related Post