Doučovanie

Doučovanie  pre Bratislavčanov

Chceli by ste sa učiť cudzí jazyk alebo hľadáte doučovanie pre vaše dieťa? Už nehľadajte a prečítajte si nasledujúce riadky a potom sa nám ozvite.

Doučovanie angličtiny

Naučíme a doučíme vás aj vaše deti angličtinu, učíme všetky jazykové úrovne individuálne aj malé skupiny študentov, učíme podľa potreby klienta a aj niekoľkokrát do týždňa, máme prepracovanú metodiku pre deti ale aj dospelých robíme aj prípravné kurzy na všetky typy skúšok, učíme zväčša u klienta doma ale dá sa dohodnúť aj na inom mieste stretávania.

Doučovanie slovenčiny

Ponúkame doučovanie slovenčiny a literatúry pre žiakov a študentov základných a stredných škôl, pripravíme vás na maturitu, monitor, reparáty aj písomky alebo skúšky. Prejdeme si spolu gramatiku aj literatúru, budeme sa spolu venovať literatúre, rozborom básní, naučíme sa pravopis aj vetnú skladbu.

Kurzy slovenčiny pre cudzincov

Ponúkame kurzy slovenčiny pre cudzincov, ktorí hovoria po anglicky, učíme z viacerých kníh a rôznymi metódami, hodiny majú vždy gramatickú ale aj konverzačnú časť. Tiež našim študentom odporučíme ako a z čoho sa môžu učiť a okrem bežných kníh vám dáme aj link na knihy v pdf formáte.

Učte sa u nás, kde máte záruku, že budete vedieť viac ako keby vás učili niekde inde.

Viac informácií o nás a našich službách nájdete na stránke Doučovanie

Related Post