Doučovanie pre všetkých

Potrebujete sa naučiť jazyky alebo hľadáte kvalitné doučovanie, tak už nemusíte, my sme tu pre vás a radi vás naučíme angličtinu slovenčinu a literatúru ale aj slovenčinu pre cudzincov, učíme svojich študentov doma a za tie najlepšie ceny.

Doučovanie angličtiny

Doučíme angličtinu deti, študentov aj dospelých, pripravíme vás aj vaše deti na maturitu, monitor, reparáty, certifikáty, štátnice aj na pohovory do práce alebo do školy, vždy učíme u klienta doma alebo vo firme aby ste nestrácali čas a mali viac času na seba.

Doučovanie slovenčiny  literatúry

Naučíme a doučíme žiakov a študentov základných a stredných škôl slovenčinu a literatúru, pripravíme vaše deti na maturitu, monitor, reparáty ale aj prijímacie pohovory na školy.

Kurzy slovenčiny pre cudzincov

Ponúkame kurzy slovenčiny pre cudzincov, ktorí vedia aj anglicky, učíme individuálne aj malé skupinky študentov, naše hodiny majú gramatickú, aj konverzačnú časť, tiež svojim študentom odporučíme aké knihy si môžu zakúpiť a povieme im aj možnosti ako sa dá jazyk naučiť rýchlejšie.

Preklady z a do angličtiny

Robíme preklady a korektúry textov z angličtiny do slovenčiny všeobecných aj odborných textov pre jednotlivcov ale aj firmy, naše preklady sú na vysokej úrovni a máme tisícky spokojných zákazníkov.

Viac o nás a našich službách nájdete na našej stránke Doučovanie

Related Post