• Čo získam?
  • PR článok s možnosťou troch odkazov. Stačí nás kontaktovať!

Doučovanie

06/01/16 Tags: doučovanie, kurzy, lektor, učiteľ, vzdelávanie

Doučovanie angličtiny, slovenčiny a výučba slovenčiny pre cudzincov

Hľadáte kvalitné doučovanie angličtiny, slovenčiny a literatúry alebo perfektné kurzy slovenčiny pre cudzincov ? My vám ponúkame to najlepšie čo máme a sme zárukou kvality, odučili sme už stovky študentov a to s perfektnými výsledkami, učíme u klienta doma, individuálne alebo malé skupiny študentov všetkých jazykových úrovní.

Doučovanie angličtiny

Ponúkame doučovanie angličtiny pre deti, žiakov a študentov základných, stredných aj vysokých škôl, dospelých aj seniorov, pripravíme vás na všetky typy skúšok. Naše lekcie sú vždy zaujímavé a učíme z viacerých kníh a rôznymi metódami, tiež povieme našim študentom ako sa môžu ľahšie angličtinu naučiť aby ich efektivita učenie sa bola vyššia.

Doučovanie slovenčiny

Doučíme slovenčinu a literatúru žiakov a študentov základných a stredných škôl, pripravíme vše deti na maturitu, monitor, reparáty, písomky aj skúšky. Naučím vaše deti gramatiku, vetnú skladbu, orientovať sa v literatúre a literárnych smeroch  a celkovo sa postaráme o to aby naši študenti vedeli viac a mali následne lepšie známky v škole.

Výučba slovenčiny pre cudzincov

Ponúkame kurzy slovenčiny pre cudzincov, ktorí hovoria po anglicky, učíme u klienta doma alebo na vopred dohodnutom mieste, hodiny majú  gramatickú aj konverzačnú časť, tiež svojim študentom odporučíme knihy, z ktorých sa môžu učiť a poradíme im ako sa správne učiť slovenčinu a akými spôsobmi.

Viac o nás a našich službách nájdete na stránke Doučovanie

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273