Prečo neuveriteľné metódy učenia sa jazykov nefungujú ?

Určite ste sa stretli s metódami, ktoré vám sľubujú, že sa naučíte jazyk za veľmi krátku dobu, vysvetlíme si preto prečo je tieto metódy nie sú založené na pravde.

  1. Nie je fyzicky možné sa naučiť jazyk do roka, ak ste sa cudzí jazyk nikdy predtým neučili.
  2. Každý sa učí svojou metódou, teda ak vám niekto povie, že jeho metóda je tá najlepšia tak ste zas vyhodili peniaze do koša.
  3. Nie každého baví metóda, ktorú pre vás vybrali, teda môže sa stať, že vám totálne zhnusia učenie, pretože to nebude pre vás to pravé orechové.
  4. Veľa krát sú tieto metódy, len staré veci, ktoré nikto v krajine, kde celá táto metóda už nepoužíva, pretože sa zistilo, že to nefunguje.
  5. Ide len o marketing, na ktorý sa niekedy ľudia chytia, po nejakej dobre však musia z tohto kurzu odísť, pretože im to nejak nevonia.
  6. Skutoční učitelia vám vždy povedia pravdu a nezavádzajú vás tým, že sa dá jazyk naučiť rýchlo, skutočnosť je taká, že vždy to trvá nejakú dobu.
  7. Tieto metódy majú vždy nejakú trhlinu, teda nepoužívajú všetky možnosti ako sa dá cudzí jazyk naučiť, čo môže a je problém u veľa študentov.

Ak by ste sa chceli učiť  cudzí jazyk tak aby ste ho vedeli tak si pozrite moju stránku http://www.filip-en.eu  a kontaktujte ma.

 

 

 

 

 

Related Post