• Čo získam?
  • PR článok s možnosťou troch odkazov. Stačí nás kontaktovať!

Doučovanie

26/12/15 Tags: doučovanie, kurzy, lektor, učiteľ, vzdelávanie

Doučovanie v Bratislave

Hľadáte doučovanie, kde si budete istí, že to nie sú vyhodené peniaze? Chceli by ste sa učiť moderne a od učiteľov, ktorí pre vás urobia oveľa viac ako na školách? Naši učitelia vám pomôžu nielen sa lepšie učiť ale aj vedieť viac za kratší čas. Tiež vám odporučíme a poradíme spôsoby a metódy ako sa učiť ak aj tú najlepšiu študijnú literatúru.

Doučíme vás angličtinu, slovenčinu a literatúru a slovenčinu pre cudzincov priamo u vás doma, kde sa cítite najlepšie.

Doučovanie angličtiny

Učíme a doučujeme angličtinu deti, študentov aj dospelých, učíme individuálne aj malé skupiny študentov. Naučíme vás správnu výslovnosť, komunikovať v angličtine v rôznych situáciách, využívať frázové slovesá ale aj idiómy a niečo z reálií anglicky hovoriacich krajín.

Doučovanie slovenčiny a literatúry

Doučujeme slovenčinu a literatúru žiakov a študentov základných a stredných škôl, pripravíme vaše deti na maturitu, monitor, reparáty ale aj na písomky alebo prijímacie pohovory do škôl. Naučíme vaše deti  bez chyby písať diktáty, určovať vetnú skladbu, gramatiku, určovať autorov podľa literárnych smerov ale aj vyhľadať básnické prostriedky v literárnom diele.

Výučba a doučovanie slovenčiny pre cudzincov

Naučíme slovenčinu cudzincov, ktorí hovoria po anglicky, učíme úplných začiatočníkov až pokročilých a tiež robíme konverzačné kurzy. Tiež cudzincom povieme niečo o našich zvykoch a obyčajoch.

Viac informácií nájdete na našej stránke Doučovanie

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273