Diplomové a bakalárske práce – ako to vlastne je?

Po internete sa na tému podkladov pre diplomové a bakalárske práce popísalo strašne veľa. Je však všetko pravda, čo sa píše? Podľa nás nie.

Najväčšími odporcami pomoci s podkladmi pre diplomové a bakalárske práce sú samotné školy, alebo neprajníci, ktorí nemajú nič iné na robote, len sa hrabať vo veciach a hľadať rozpory, či už zákonné, alebo etické. Verte, či neverte, neprajníkov proti pomoci s diplomovými, či bakalárskymi prácami je dosť.

Portál sme.sk dokonca, niečo pred vyše rokom, napísal v jednom článku, že “Leniví, neschopní či zaneprázdnení študenti môžu využiť ponuky firiem a ľudí, ktoré im za úhradu napíšu seminárne, bakalárske, diplomové či rigorózne a dizertačné práce. Aj to robia.” My s tým však vôbec nesúhlasíme. Spomeňte si na základnú školu a slohové práce. Neboli vo Vašej triede spolužiaci, ktorí z podobných prác chytili “guľu”? A prečo? Lebo boli leniví, či neschopní? Nie, pretože sa nevedeli vyjadriť. Aj keď myšlienky boli OK, nevedeli to dať na papier.

My si myslíme, že pri diplomových a bakalárskych prácach je to podobné. Študent nie je lenivý, alebo neschopný, ako to napísal spomínaný portál, len preto, že sa nevie vyjadriť. Jednoducho, každý sme iný a každý vynikáme v iných oblastiach. Mal som na strednej škole spolužiaka, ktorý chémiu a fyziku vedel lepšie ako učiteľ, zúčastnil sa medzinárodných, predmetových súťaži. Bol lenivý a neschopný, lebo v triede patril medzi najslabších, čo sa slohových prác týka?

Napísať diplomovú, respektíve bakalársku prácu nie je nič jednoduché. Máte myšlienky v hlave, ale ak to neviete dať na papier, tak je problém. Preto práve pre tých študentov, ktorí majú problém sa v práci (či diplomovej, alebo bakalárskej) vyjadriť, sme tu my. Pomôžeme Vám vypracovať podklady pre diplomové a bakalárske práce. Spolu s Vami. Verte, či neverte, je to jednoduché. Vy máte myšlienku, my ju zakomponujeme do podkladov pre Vašu diplomovú, alebo bakalársku prácu.

Chcete vedieť ako to celé funguje? – pozrite sa, ako vypracujeme podklady pre diplomovú, resp. bakalársku prácu

Related Post