• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Chcete zmeniť svoju doterajšiu pracovnú činnosť alebo kvalifikáciu?

15/11/11 Tags: kurzy

Ponúkame Vám získať nové vzdelanie v rámci absolvovania rekvalifikačných kurzov, akreditovaných Ministerstvom školstva SR. Umožňujeme pohyblivú formu štúdia skupinovo  aj individuálne, počas týždňa aj víkendov. Teoretická aj praktická výučba prebieha v našich vlastných priestoroch.

Nie je podmienkou kurz ukončiť v termíne, na ktorý sa nastúpi, ale pri nepredvídaných prekážkach, vo výučbe sa môže pokračovať v ďalšom termíne, bez navýšenia poplatku. Možnosť striedania výučby v dopoludňajších aj popoludňajších hodinách.

Organizujeme rekvalifikačné kurzy:

KOZMETIKA – KOZMETIČKA – starostlivosť o pleť, čistenie pleti, masky, masáž tváre, masáž dekoltu, depilácia nôh, podpazušia.

KADERNÍCTVO, KADERNÍČKA – KADERNÍK - strihy, melíry, farbenie, miešanie farieb, ošetrovanie vlasov, vodová, trvalá.

NECHTOVÝ DIZAJN A MANIKÚRA – gélové a akrylové nechty, zdobenie nechtov, maľovanie na necht.

VIZÁŽISTIKA A KOLORISTIKA – líčenie od základov až po profesionálne, večerné, denné, svadobné…

PEDIKÉRKA – PEDIKÉR – SUCHÁ – prístrojová a MOKRÁ pedikúra.

OPATROVATEĽKA V EURÓPSKEJ ÚNII – opatrovanie detí aj dospelých.

Získané osvedčenie z absolvovania všetkých rekvalifikačných kurzov spĺňa kvalifikáciu pracovať v danom odbore ako kvalifikovaná osoba, taktiež spĺňa kvalifikáciu pre získanie živnostenského listu. Pripravujeme na živnostenskú skúšku, ktorá prebieha v našej agentúre. V prípade záujmu  vydávame osvedčenia v anglickom, alebo nemeckom jazyku. Osvedčenie je platné v EÚ.

Teoretická aj praktická výučba vo všetkých našich rekvalifikáciách prebieha v našich vlastných učebniach a salónoch praktickej výučby, pod odborným každodenným dohľadom kvalifikovaných lektorov.

Individuálny prístup výučby ku každému samostatne.

Kurz je vhodný aj pre úplných začiatočníkov. Nie je potrebné pred nástupom na výučbu ovládať žiadne základy z uvedenej profesia.

Poplatok za kurzy je možné uhrádzať v splátkach (2 až 3). V poplatku za kurzy je zahrnutý materiál pre teoretickú výučbu a všetky pomôcky pre praktickú výučbu. Uvedené rekvalifikácie otvárame priebežne podľa záujmu doobeda (pondelok až štvrtok od 9-14,00 h.) a poobedňajších hodinách (pondelok až streda od 16-20,00h.). Mimobratislavským záujemcom môžeme zabezpečiť ubytovanie.

Pri absolvovaní druhého rekvalifikačného kurzu z našej ponuky je zľava 10%.

Pri absolvovaní tretieho a ďalších kurzov z našej ponuky je zľava 15%.

Pre nezamestnaných, matky na materskej, študentov a ZŤP – 10%  zľava.

Pri zaplatení celej sumy pred otvorením kurzu, najneskôr prvý deň nástupu na kurz – 15% zľava.

V prípade záujmu nás kontaktujte na:

Tel: 0905123858

Mail: amosk@amosk.sk

Viac informácií nájdete na http://www.amosk.sk

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273