Vaša pleť bude dokonalá s exkluzívnym podkladom Luxe od AVONu!

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje nový exkluzívny pleťový podklad luxusnej značky Luxe, vďaka ktorému dosiahnete hladké a trvácne líčenie. Urobte váš prvý krok k dokonalosti!

AVON predstavuje novinku luxusnej dekoratívnej kozmetiky značky Luxe – Zmatňujúci pleťový podklad Luxe. Tento ľahký podklad, ktorý pripraví vašu pleť na úžasné rovnomerné nanesenie make-upu a predĺži jeho trvácnosť. Pleť bude vďaka nemu zamatovo hebká a hydratovaná, jednoducho bezchybná. Podklad nanesiete na tvár pred aplikáciou make-upu a získate tak dokonalý základ vášho líčenia.

AVON, spoločnosť pre ženy, je poprednou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou s ročným obratom takmer 11 mld. dolárov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac ako 6 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Viac o spoločnosti a produktoch AVON sa dozviete na www.avon.sk.

Pletovy podklad Luxe_2

Related Post