Black Suede Sport: Športová elegancia v podobe novej pánskej vône!

Spoločnosť AVON Cosmetics exkluzívne v spolupráci s českým olympionikom Davidom Svobodom predstavuje novú pánsku vôňu – Toaletnú vodu Black Suede Sport, ktorá je stelesnením športovej elegancie.

AVON rozširuje kolekciu vôní Black Suede o ďalšiu novinku, ktorá je tou správnou voľbou pre každého športovca. Novú Toaletnú vodu Black Suede Sport si obľúbil aj David Svoboda, zlatý medailista v modernom päťboji, Londýn 2012. „Elegantná vôňa pre muža s dušou športovca? S tou dokážem prejsť džungľou spoločenských večierkou bez ujmy!“

AVON predstavuje novú pánsku vôňu z kolekcie Black Suede, ktorej tvárou sa stal významný český športovec David Svoboda. Toaletná voda Black Suede Sport z kategórie aromatických citrusovo-drevitých vôní je stelesnením športovej elegancie. Zmes tónov sviežeho citrusu v spojení s listami šalvie dotvárajú výrazné tóny vetiveru. Výsledkom tejto kombinácie je svieža, korenisto-bylinková až horkastá vôňa.

O spoločnosti AVON

AVON, spoločnosť pre ženy, je poprednou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou s ročným obratom takmer 11 mld. dolárov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac ako 6 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Viac o spoločnosti a produktoch AVON sa dozviete na www.avon.sk.

 

Black Suede Sport_small

Related Post