Telová starostlivosť AVON Care s revitalizačným kakaovým maslom

Staráte sa o vašich blízkych? AVON sa postará o vás. Prináša vám výrobky určené na starostlivosť o pokožku celého tela s novými vylepšenými zloženiami. Komplex vitamínu E vašu pokožku vyživuje a 24-hodinová hydratácia zaručí posilnenie ochrannej bariéry, ktorá chráni pokožku pred stratou hydratácie. Výrobky sú dermatologicky testované, takže sú bezpečné pre vás a vašich blízkych.

Línia s revitalizačným kakaovým maslom

Kakaové maslo má úžasné regeneračné účinky a intenzívne hydratuje pokožku. Navyše predchádza strate hydratácie a obnovuje prirodzene žiarivý vzhľad, vďaka čomu je skvelé pre normálnu až suchú pleť.

 

  • Revitalizačný pleťový krém s kakaovým maslom a vitamínom E
  • Revitalizačný krém na tvár, ruky a telo s kakaovým maslom a vitamínom E
  • Revitalizačné telové mlieko s kakaovým maslom a vitamínom E
  • Revitalizačný balzam na pery s kakaovým maslom a vitamínom E
  • Revitalizačný krém na ruky, nechty a nechtovú kožtičku s kakaovým maslom a vitamínom E

Revitalizacne telove mlieko s kakaovym maslom a vitaminom E_small Revitalizacny balzam na pery s kakaovym maslom a vitaminom E_small Revitalizacny krem na ruky, nechty a nechtovu kozticku s kakaovym maslom a vitaminom E_small Revitalizacny krem na tvar, ruky a telo s kakaovym maslom a vitaminom E_small Revitalizacny pletovy krem s kakaovym maslom a vitaminom E-small

O spoločnosti AVON

AVON, spoločnosť pre ženy, je poprednou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou s ročným obratom takmer 11 mld. dolárov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac ako 6 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Viac o spoločnosti a produktoch AVON sa dozviete na www.avon.sk.

Related Post