Komplexná starostlivosť o pokožku s vyživujúcou materskou kašičkou!

Spoločnosť AVON Cosmetics prináša obľúbené výrobky telovej starostlivosti značky AVON Care s novými vylepšenými zloženiami. Doprajte vašej pokožke v zimnom období potrebnú hydratáciu a výživu.

Línia s vyživujúcou materskou kašičkou

Materská kašička, často nazývaná elixír mladosti, vďaka svojim hydratačným a zjemňujúcim účinkom úžasne pôsobí na suchú a veľmi suchú pokožku a obnovuje jej hodvábnu hebkosť.

Vyživujúci pleťový krém s materskou kašičkou

Vyživujúci a hydratačný pleťový krém s materskou kašičkou pokožku vyživuje, zdvojnásobuje úroveň hydratácie v pleti* a chráni ju pred vysúšaním. Po nanesení sa rýchlo vstrebáva.

Vyživujúce telové mlieko s materskou kašičkou

Vyživujúce a hydratačné telové mlieko s materskou kašičkou vyživuje, zdvojnásobuje úroveň hydratácie** a obnovuje pocit pohodlia pre suchú pokožku.

Vyživujúci krém na ruky, nechty a nechtovú kožtičku s materskou kašičkou

Krém na ruky, nechty a nechtovú kožtičku vyživuje a hydratuje ruky počas zimy.

Vyzivujuce telove mlieko s materskou kasickou_small Vyzivujuci krem na ruky, nechty a nechtovu kozticku s materskou kasickou_small Vyzivujuci pletovy krem s materskou kasickou_small

*založené na výsledkoch 8-hodinovej klinickej štúdie, ktorej sa zúčastnilo 28 ľudí

*založené na výsledkoch 2-dňovej klinickej štúdie, ktorej sa zúčastnilo 20 ľudí

 

O spoločnosti AVON

AVON, spoločnosť pre ženy, je poprednou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou s ročným obratom takmer 11 mld. dolárov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac ako 6 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Viac o spoločnosti a produktoch AVON sa dozviete na www.avon.sk.

Related Post