• Čo získam?
  • PR článok s možnosťou troch odkazov. Stačí nás kontaktovať!

Starajte sa o pokožku svojho bábätka s novinkami AVON Baby!

12/08/14 Tags: Avon Baby

Jemná starostlivosť pre vaše bábätko od AVONu!

AVON predstavuje novinky detskej starostlivosti značky AVON Baby, ktoré sú vhodné pre bábätká už od prvých dní života. Doprajte pokožke vášho bábätka tú najjemnejšiu starostlivosť!

Spoločnosť AVON Cosmetics rozširuje ponuku produktov značky AVON Baby o ďalšie tri novinky. Jemná starostlivosť je vhodná pre vaše bábätko už od prvých dní jeho života.

Jemný krémový čistiaci gél pre bábätká so sójovými proteínmi
Krémový čistiaci gél obsahuje sójové mlieko pre hydratáciu pokožky bábätka a esenciálne výživné látky potrebné pre detskú pokožku.

Jemné telové mlieko pre bábätká so sójovými proteínmi
Telové mlieko s obsahom sójových proteínov hydratuje citlivú detskú pokožku.

Jemný čistiaci gél a pena do kúpeľa pre bábätká
Čistiaci gél a pena do kúpeľa s aloe a harmančekom zaručí peknú hebkú pokožku bábätka.

O spoločnosti AVON
AVON, spoločnosť pre ženy, je vedúcou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou s ročným obratom 10 mld. dolárov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac ako 6 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Viac o spoločnosti a produktoch AVON sa dozviete na www.avon.sk.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273