Nechajte sa okúzliť esenciou parížskeho štýlu!

Objavte zmyselnú esenciu parížskeho štýlu s novým parfumom od AVONu! Zmyselná novinka – Toaletný parfum Parisian Chic patrí do kategórie chyprovo-ovocných vôní. Buďte šik a zmyselná s výraznou vôňou čiernej maliny, talianskej mandarínky a jablka v kombinácii s kvitnúcim jazmínom, lupeňmi gardénie a ružou Baccara, ktoré sprevádzajú tóny jantáru, vanilky a zamatového santalového dreva.

Pocíťte zmyselnosť parížskeho štýlu vďaka Toaletnému parfumu Parisian Chic, ktorý prináša ako novinku do sveta vôní spoločnosť AVON. Cíťte sa zmyselne a šik ako rodená Parížanka!

O spoločnosti AVON
AVON, spoločnosť pre ženy, je vedúcou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou s ročným obratom 10 mld. dolárov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac ako 6 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Viac o spoločnosti a produktoch AVON sa dozviete na www.avon.sk.

Related Post