Rozmaznávajte pokožku s novou líniou Avon Care!

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje novú telovú starostlivosť značky Avon Care, ktorá dokonale vyživí a upokojí pleť aj pokožku vďaka zloženiam obsahujúcim prírodné zložky. Výrobky línie sú vhodné pre celú rodinu.

Počas chladných a sychravých dní je naša pokožka namáha viac ako inokedy. Preto jej venujte dostatočnú starostlivosť. Ideálnymi pomocníkmi sú novinky z kolekcie Avon Care, ktoré navyše obsahujú ovos a harmanček, ktoré vyživia a upokoja suchú a popraskanú pokožku. Všetky výrobky línie sú dermatologicky testované a vhodné pre každú vekovú kategóriu, čiže ich ocení celá vaša rodina.

  • Pleťový krém vyživuje a zjemňuje pleť. Zdvojnásobuje úroveň jej hydratácie a obnovuje pohodlie suchej pleti.
  • Čistiace pleťové mlieko efektívne čistí, odstraňuje líčenie a nečistoty, zároveň pleti dodáva dostatočnú hydratáciu.
  • Sprchovací gél jemne čistí a osviežuje pokožku. Zároveň je vyživuje a hydratuje. Dobre pení a ľahko sa oplachuje.
  • Hydratačný krém vyživuje a zjemňuje pleť a pokožku. Hydratuje na 24 hodín a je vhodný na tvár aj telo.
  • Hydratačný krém je ideálny na suchú a popraskanú pokožku rúk.

Avon Care_ovos a harmancek

O spoločnosti AVON

AVON je spoločnosťou, ktorá je už celých 130 rokov synonymom krásy, inovácií, radosti a predovšetkým je spoločnosťou pre ženy. Medzi AVON výrobky patria dobre známe a obľúbené značky ako ANEW, Avon Color, Avon Care, Skin-So-Soft a Advance Techniques. Vďaka predaju prostredníctvom viac ako 6 miliónov nezávislých reprezentantov sa AVON výrobky dostanú k zákazníkom do 70 krajín sveta. Viac sa o spoločnosti a výrobkoch AVON dozviete na www.avon.sk.

Related Post