Buďte kráľovnou plesu s dekoratívnou kozmetikou od AVONu!

Dokonalý make-up, výrazné pery a zvodný pohľad. Touto kombináciou určite zahviezdite na každom plese. Nalíčiť sa môžete aj v pohodlí vášho domova, a to s novinkami dekoratívnej kozmetiky od spoločnosti AVON Cosmetics.

Líčenie je v prípade plesových príprav rovnocenným partnerom šatám i doplnkom a dotvára významným dielom celkový outfit. S novinkami dekoratívnej kozmetiky AVON ho zvládnete hravo aj v pohodlí domova. Stavte na kvalitný základ, ktorý vám zaručí krémový make-up. Zvodný pohľad zas získate s očnými tieňmi Duo a na záver zvýraznite svoje pery pomocou fixky na pery, ktorá je v ponuke v štýlových odtieňoch.

  • Make-up obsahuje prírodné zložky a vyživujúci komplex HydraCalm, ktoré hydratujú, upokojujú a rozjasňujú pleť.
  • Dvojica dlhotrvácnych dokonale zladených odtieňov je vhodná pre jednoduché zvýraznenie očí.
  • Farba na pery v praktickej fixke sa rovnomerne a jednoducho nanáša. Zabezpečí dokonalé krytie a nezafarbí zuby. Dlhotrvácna farba vydrží až do večera a nezanecháva škvrny.

Fixka na pery Ultra Color Raspberry Ocne tiene Duo Upokojujuci make-up s rozjasnujucim ucinkom

O spoločnosti AVON

AVON je spoločnosťou, ktorá je už celých 130 rokov synonymom krásy, inovácií, radosti a predovšetkým je spoločnosťou pre ženy. Medzi AVON výrobky patria dobre známe a obľúbené značky ako ANEW, Avon Color, Avon Care, Skin-So-Soft a Advance Techniques. Vďaka predaju prostredníctvom viac ako 6 miliónov nezávislých reprezentantov sa AVON výrobky dostanú k zákazníkom do 70 krajín sveta. Viac sa o spoločnosti a výrobkoch AVON dozviete na www.avon.sk.

Related Post