Oslávte so svojou láskou Valentín s novinkami od AVONu!

Čoskoro tu máme sviatok zamilovaných, preto vám spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje niekoľko nápadov, s ktorými bude váš Valentín výnimočný. Inšpirujte sa ponukou a prekvapte svoju polovičku milým darčekom.

Doprajte si spoločný horúci kúpeľ s novými penami od AVONu a špongiou v tvare srdca. Lahodné vône opantajú vaše zmysly, bohatá zamatovo jemná pena rozmazná vašu pokožku a romantickú atmosféru dotvorí roztomilá mäkká špongia v tvare srdca.

Peny do kupela

Urobte si raňajky vo dvojici s pomocníkmi od AVONu. Romantický raňajkový set obsahuje srdcovú formu na vajíčka, pečiatku na hrianky a šablónu na zdobenie kávy, ktorú si ešte viac vychutnáte z hrnčekov so srdiečkami meniacimi farbu.

Valentinsky ranajkovy set_small Set hrncekov so srdieckom meniacim farbu

 

Užívajte si večery vo dvojici spolu s roztomilými vankúšmi so vzorom pier a fúzov, ktoré sú ako stvorené pre tieto chvíle.

Set vankusov Pery a Fuzy

O spoločnosti AVON

AVON je spoločnosťou, ktorá je už celých 130 rokov synonymom krásy, inovácií, radosti a predovšetkým je spoločnosťou pre ženy. Medzi AVON výrobky patria dobre známe a obľúbené značky ako ANEW, Avon Color, Avon Care, Skin-So-Soft a Advance Techniques. Vďaka predaju prostredníctvom viac ako 6 miliónov nezávislých reprezentantov sa AVON výrobky dostanú k zákazníkom do 70  krajín sveta. Viac sa o spoločnosti a výrobkoch AVON dozviete na www.avon.sk.

Related Post