Nová pánska línia na citlivú pleť – AVON Men Sensitive

Dokonalá starostlivosť o citlivú pokožku pre mužov s AVON Men Sensitive!

Vnímajte potreby vášho muža spolu s AVONom, ktorý predstavuje neparfumovanú starostlivosť o pleť bez alkoholu. Nová pánska línia na citlivú pleť – AVON Men Sensitive, osviežuje, upokojuje a zároveň hydratuje pokožku. AVON predstavuje novú líniu pre starostlivosť o mužskú pleť – AVON Men Sensitive. Jemné zloženie obsahuje výťažky z aloe vera a harmančeka. Neobsahuje alkohol a je neparfumované, preto je vhodné na šetrnú starostlivosť o citlivú pánsku pleť.

Čistiaci pleťový krém jemne čistí pleť, upokojuje ju a zanecháva ju sviežu a hydratovanú. Hydratačný balzam po holení okamžite upokojuje pleť a zanecháva ju hydratovanú. Gél na holenie upokojuje a chráni pleť pred podráždením počas holenia.

O spoločnosti AVON
AVON, spoločnosť pre ženy, je vedúcou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou s ročným obratom 10 mld. dolárov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac ako 6 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Viac o spoločnosti a produktoch AVON sa dozviete na www.avon.sk.

Related Post