Popfax je so svojou faxovou aplikáciou pre iOS plne natívny

Medzinárodná Faxová Služba Popfax.com, svetový leader v oblasti poskytovánia služeb Fax Internet, práve vydala aktualizáciu svojej mobilnej aplikácie Popcompanion. Verzia 1.7 prvýkrát umožňuje používateľom mať pokročilé požiadavky na vyhľadávanie a spravovať výsledky vyhľadávania priamo z aplikácie. Plne natívna iOS aplikácie môže teraz tlačiť faxy s Apple Wi-Fi telefónmi.

Nižšie je zoznam niektorých z kľúčových zmien v Popcompanion 1.7. Každý užívateľ iOS môže vyhodnotiť ich význam podľa svojich skúseností v používaní: jednoduchá správa Popfax účtu, lepší výkon, mobilita a bezpečnosť. Teraz je ešte jednoduchšie posielať faxy cez internet!

Vylepšené užívateľské rozhranie Popfax Box
Ponuka Doručené / Odoslané, Zložky a Pole pre hľadanie sa zobrazí na ľavej strane nového používateľského rozhrania Popcompanion – pre ľahký prístup k hlavným sekciám Popfax box.
Kontaktné údaje zobrazené v Inboxu / Outboxu
Mená kontaktov (keď sa používajú pri procese faxovanie) sú zobrazené spolu s číslami v zozname prijatých a odoslaných faxov, rovnako aj pre SMS správy.
Rozšírené vyhľadávanie
Aktualizovaný Popcompanion umožňuje užívateľom vyhľadávať faxy a SMS správy vo zložkách a tiež mať globálne požiadavky na vyhľadávanie v účte podľa: obsahu, mena kontaktnej osoby alebo kontaktného čísla.
Tlač faxov pomocou tlačiarní Apple Wi-Fi
Tlač Wi-Fi Direct umožňuje užívateľom tlačiť faxy na tlačiarňach Apple Wi-Fi bez pridania ďalších ovládačov alebo softvéru na zariadení Apple, ktoré tvoria sieť peer-to-peer medzi zariadením a tlačiarňou.
Zvýšený výkon aplikácií a rýchlosť
Optimalizovaná architektúra softvéru ponúka vyššiu rýchlosť a lepší výkon.
Vylepšené správanie režime offline
Zlepšenie bola vykonaná do offline režimu – pre lepšiu podporu užívateľov, ktorí sú stále na cestách, tým, že im umožní lepšie zvládnuť ich Popfax účet, bez toho aby museli mať aktívne pripojenie k Internetu.

To sú len niektoré z kľúčových funkcií dostupných v Popcompanion 1.7.
Aplikácie je teraz dostupná v AppStore.
Vyskúšajte faxovanie s Popfaxom.

Related Post