Nechajte sa viesť novou pánskou vôňou od AVONu!

Zmyselnosť sa prebúdza práve v noci. Znásobte ju fascinujúcimi tónmi novej pánskej vône od spoločnosti AVON Cosmetics. Black Suede Night vás zavedie na miesta, ktoré ste doposiaľ neobjavili.

Black Suede Night_image small

AVON rozširuje kolekciu vôní pre mužov Black Suede a prináša zmyselnú novinku v podobe toaletnej vody Black Suede Night. Patrí do kategórie orientálno-drevitých vôní a Black Suede Night je presne ako vy – sebavedomý, sofistikovaný a fascinujúci. Zanecháva za sebou horúce tóny čierneho korenia a aromatickej bazalky, korenisto-sladkú arómu muškátového kvetu a na záver hrejivú orientálnu zmes čierneho jantáru a vanilky. Poddajte sa jej intenzite a sile, budete prekvapený kam vás večer zavedie.

 

Toaletna voda Black Suede Night_small

O spoločnosti AVON

AVON je spoločnosťou, ktorá je už celých 130 rokov synonymom krásy, inovácií, radosti a predovšetkým je spoločnosťou pre ženy. Medzi AVON výrobky patria dobre známe a obľúbené značky ako ANEW, Avon Color, Avon Care, Skin-So-Soft a Advance Techniques. Vďaka predaju prostredníctvom viac ako 6 miliónov nezávislých reprezentantov sa AVON výrobky tanú k zákazníkom do 70  krajín sveta. Viac sa o spoločnosti a výrobkoch AVON dozviete na www.avon.sk.

Related Post