Chráňte sa pred slnkom spoľahlivými novinkami Avon Care Sun+

Ochrana proti slnku je veľmi dôležitá pre pokožku vášho tela, tváre i pier. Siahnite preto po nových výrobkoch telovej starostlivosti Avon Care Sun+ na opaľovanie, ktoré predstavuje spoločnosť AVON Cosmetics. Vďaka nim si pobyt na slnku môžete do sýtosti a bez starostí užívať.

Pokrokový stupeň ochrany pred slnkom

  • Vodoodolné zloženia.
  • 3 x Ochrana:

+pred UVA/UVB slnečnými lúčmi,

+pre suchosťou pokožky,

+pred voľným radikálmi.

Ochrana pred slnkom_image

Vodoodolný hydratačný sprej na opaľovanie s OF15 – stredný stupeň ochrany

Sprej na opaľovanie chráni pokožku s OF15 až 80 minút**. Obsahuje výťažok z mandlí a zaručuje pokožke až 8 hodinovú hydratáciu***.

Vodoodolny hydratacny sprej na opalovanie s OF15-stredny stupen ochrany_small

Rýchloschnúci vodoodolný hydratačný sprej na opaľovanie s OF30 – vysoký stupeň ochrany

krem

Sprej na opaľovanie chráni pokožku s OF30, hydratuje a povzbudzuje pokožku s vôňou osviežujúcej mäty. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva lepkavý pocit.

Vysoký stupeň ochrany

  • Vodoodolné hydratačné mlieko na opaľovanie na citlivú pokožku a pleť s OF50
  • Vodoodolné hydratačné mlieko na opaľovanie na citlivú pokožku a pleť s OF50 – vysoký stupeň ochrany
  • Vodoodolný ochranný balzam na pery s OF30 – vysoký stupeň ochrany

Vodoodelne hydratacne mlieko na opalovanie na citlivu pokozku a plet sOF50 - vysoky stupen ochranyVodoodolne hydratacne mlieko na opalovanie na citlivu pokozky a plet s OF50-Vysoky stupen ochranyVodoodolny ochranny balzam na pery s OF30-vysoky stupen ochrany

**založené na výsledkoch klinickej štúdie, ktorej sa zúčastnilo 10 ľudí

***založené na výsledkoch 5-dňovej klinickej štúdie, ktorej sa zúčastnilo 12 ľudí

O spoločnosti AVON

AVON je spoločnosťou, ktorá je už viac ako 130 rokov synonymom krásy, inovácií, radosti a predovšetkým je spoločnosťou pre ženy. Pomáha ženám dosiahnuť finančnú nezávislosť, nájsť krásu v odvahe byť sama sebou, dokonalosť v sile pomáhať ostatným, a tak inšpirovať svet. Medzi AVON výrobky patria dobre známe a obľúbené značky ako ANEW, mark., AVON TRUE, Planet Spa, Nutra Effects, Avon Care či Advance Techniques. AVON sa prostredníctvom projektu Avon za zdravé prsia angažuje už dlhé roky aj v boji proti rakovine prsníka. Viac sa o spoločnosti a jej aktivitách, ako aj o výrobkoch AVON dozviete na www.avon.sk a Facebookovom profile Avon Slovensko.

Related Post