Choroby súvisiace s obezitou

Obezita je nadmerné ukladanie energetických zásob v podobe tuku z rôznych príčin. Medzi najčastejšie príčiny patrí kombinácia väčšieho energetického príjmu, nedostatku pohybu, dedičných vplyvov, psychických vplyvov a spôsob výživy v detstve. Obezita a nadváha patria medzi najnebezpečnejšie faktory aj ochorenia súčasnosti aj budúcnosti. Následky obezity a nadváhy sú už signál keď človek nielen so svojou hmotnosťou, ale aj so zdravím musí niečo urobiť. Ak zanedbáme jej príznaky, tak sa vystavujeme veľkému riziku. Svetová zdravotnícka organizácia WHO ich radí po fajčení na druhú priečku chorôb, ktorým sa dá predísť.

S obezitou súvisia nasledovné ochorenia : ateroskleróza, vysoký krvný tlak, ischemická choroba srdca, infarkt, kardiomyopatia, náhla cievna mozgová príhoda, krvácanie do mozgu, zvýšené riziko tvorby krvných zrazenín v cievach – riziko trombózy a embólie, cukrovka II. typu so všetkými dôsledkami, rakovina – štatistiky poukazujú na zvýšené riziko hlavne u žien na rakovinu maternice, žlčníka, vaječníka, mliečnej žľazy a hrubého čreva, u mužov na rakovinu prostaty a hrubého čreva, spánkové apnoe – chvíľková zástava dýchania, ktorá môže mať za istých okolností vážne dôsledky ako srdcový infarkt, osteoartróza, dna, žlčníkové kamene, zápaly,  depresia, samovražedné sklony.

Náš internetový obchod vám ponúka doplnky výživy, ktoré napomáhajú spaľovaniu nadbytočných tukov.

Výživový doplnok Slim FLAVIN 7+ s obsahom glabridinu napomáha normalizovať index telesnej hmotnosti BMI. Glabridin je polyfenolový flavonoid sladkého drievka. Najnovšie výskumy potvrdzujú jedinečnú schopnosť tohto flavonoidu redukovať telesnú hmotnosť. Môže podporiť činnosť génov v pečeni, v dôsledku čoho ubúdajú viscerálne tuky. Tento úbytok útrobných tukov môže vyvolať aj úbytok podkožných tukov. Novovyvinutý výživový doplnok SLIM FLAVIN 7+  vás zdravo zbaví nadbytočných kilogramov. Tento výživový doplnok je úspešná a zdravá forma chudnutia pre ženy aj mužov.

Viscerálne tuky, čiže vnútorné tuky sa dostávajú do pečene cez krvný obeh. Spôsobujú stukovatenie pečene, hepatálnu hyperlipidémiu a môžu vyvolať aj inzulínovú rezistenciu. Viscerálne tuky sú najnebezpečnejšie, pretože produkujú látky, ktoré vyvolávajú v tele zápaly a vyčerpávajú imunitný systém. U osôb, ktoré trpia nadváhou alebo obezitou sa častejšie vyskytuje cukrovka, osteoartróza, psoriáza, črevné zápaly a ateroskleróza.

Zelená káva je zázrak z prírody pre efektné spaľovanie nadbytočných tukov, okrem toho je aj veľmi účinný antioxidant. Obsahuje vynikajúcu kyselinu chlorogénovú, pretože je nepriepustnou bránou pre cukry, ktoré sa z potravy vstrebávajú do nášho tráviaceho traktu. Zelená káva podporuje metabolickú aktivitu pečene čím sa spaľuje ešte viac cukru. Nadbytočný  tuk sa väčšinou hromadí v oblasti brucha a obklopuje srdce, pečeň, pankreas alebo ľadviny. Toto hromadenie zvyšuje riziko vzniku cukrovky či kardiovaskulárnych chorôb. Zelená káva je kvalitný prípravok, ktorý je prírodnou formou chudnutia.

Novinkou v našom e-shope sú produkty podporujúce chudnutie od BYAS. Vzácne spojenie látok v týchto výnimočných produktoch vám umožnia pohodlné zníženie hmotnosti bez tzv. JO-JO efektu.

Ponúkame vám kapsuly  BYAS Body CLR8, ktoré spájajú dve silné účinné látky podporujúce chudnutie a to CLA a OMEGA-3- a OMEGA-6 MASTNÉ KYSELINY, ktoré majú výborné stimulačné vlastnosti spaľovania tukov. CLA sa po jedení dostáva do buniek a stimuluje spaľovanie tukov vo svaloch. OMEGA-3- A OMEGA-6 MASTNÉ KYSELINY špeciálne omega mastné kyseliny dosiahnu, aby váš organizmus z prijatej výživy zmenil viacej živín na tepelnú energiu.

BYAS Body Transformation Shake 500g – turbo zrýchľovač metabolizmu je špeciálny komplex aminokyselín, ktorý obsahuje aj “nočný proteín“ kazeín. Tento komplex udržiava počas noci na vysokom stupni procesy spaľovania tukov. Obsahuje vyberané kvalitné životne dôležité živiny. Tie zabraňujú, aby počas procesu chudnutia organizmus odbúraval svaly, taktiež zároveň zlepšuje štruktúru svalov.

Spustite plným prúdom vlastné procesy spaľovania tukov a získajte pocit väčšej vitality a energie!

 

Vitamíny a Vitalita

Vaša silná imunita

Related Post