Až 50% viac farby v bohatom vyživujúcom zložení!

Spoločnosť AVON Cosmetics exkluzívne v spolupráci so známou slovenskou herečkou Táňou Pauhofovou, tvárou značky AVON Color, predstavuje novinku dekoratívnej kozmetiky – Rúž Ultra Color Bold.

Ohúrte svoje okolie dokonalými perami, ktoré vám zaručí nový Rúž Ultra Color Bold od AVONu. Až 50% viac farby a bohaté vyživujúce zloženie sa ukrýva v tejto jedinečnej novinke, ktorú si zamilovala aj úspešná slovenská herečka Táňa Pauhofová – tvár dekoratívnej kozmetiky AVON Color.

AVON prináša novinku dekoratívnej kozmetiky – Rúž Ultra Color Bold, vďaka ktorému budú vaše pery dokonalé. Vyberte si z palety 15 najsýtejších farieb s ešte väčším množstvom farebných pigmentov, ktoré vám zaručia úplné krytie a zároveň jemný lesk. Navyše, jeho bohaté vyživujúce zloženie s olejmi, vitamínom E a OF15 vyživuje a chráni pery počas dňa.

AVON, spoločnosť pre ženy, je vedúcou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou s ročným obratom 10 mld. dolárov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac ako 6 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Viac o spoločnosti a produktoch AVON sa dozviete na www.avon.sk.

Related Post