Sweet Paradise – nočný klub Praha

Dovoľte, aby sme Vás pozvali do dvoch najlepších nočných klubov v Prahe. Nočný klub Sweet Paradise sa nachádza v srdci kráľovských Vinohrad. Do tohto pražského nočného klubu sa schádza po schodoch, ktoré sú zapustené do chodníka, a lemuje je mosadzné zábradlia. Architektonicky je takýto vstup do nočného klubu v Prahe riešený ako jediný. Po prejdení krásnymi mosadznými dverami sa ocitnete pri bohato zásobeného bare. Pohodlie nájdete v luxusných kožených sedačkách, z ktorých budete mať dokonalý prehľad o dianí na tanečnom pódiu. Jedna z izieb nočného klubu nájdete tesne pri vchode, druhá izba je v hlavnej časti nočného klubu a v zadnej časti nočného klubu sú ostatné izby. V tejto časti nočného klubu je umiestnený aj VIP salónik.

Druhý nočný klub Sweet Paradise Dolly sa nachádza v historickej časti Prahy, vo štvrti Žižkov. Prístup do tohto nočného klubu je po točitom schodisku, ktoré Vás zavedie k bohato zásobenému baru. Aj v tomto nočnom klube sa dá usadiť do luxusných kožených sedačiek, z ktorých sa vám ponúkne skvelý výhľad na tanečné pódium. Privátne izby sú umiestnené v zadnej časti nočného klubu a ďalšie izby sú umiestnené v ďalšom podlaží tohto nočného klubu. Ak-že navštívite jeden z týchto nočných klubov a rozhodnete sa navštíviť druhý, budete dopravení do druhého nočného klubu zadarmo, bez vstupného.

Tieto nočné kluby ponúkajú výber z viac ako 120 dievčat vo veku 18 až 32 rokov. V týchto pražských nočných kluboch máte každý deň možnosť vyberať z 16 až 30 dievčat a večerné ponuka je zo 40 až 60 dievčat. Všetky izby oboch nočných klubov sú dobre vetrané, panuje v nich príjemná teplota a nájdete v nich potrebný pokoj a súkromie. Každá izba nočného klubu je vybavený sprchami alebo vaňami. Eroticky podfarbená hudba znie v každej izbe oboch nočných klubov a telefónom, ktorým sú izby vybavené, a je spojený s barom, si môžete objednať občerstvenie. Najmenej dvakrát denne je každá izba oboch nočných klubov dezinfikovaný a upratovanie sa vykonáva po každej návšteve a sú dodávané nové prestieradlá a uteráky. Automatickými dávkovačmi vôňa je zaistená príjemná vôňa.

Naším prianím je, aby sa každý návštevník niektorého z našich pražských nočných klubov cítil výborne a rád sa k nám vracal.

Více na: http://www.sweetparadise.cz/cs/o-nocnich-klubech-sweet-paradise

Related Post