• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Ako skĺbiť nosenie slnečných a dioptrických okuliarov?

15/11/12

Mnoho z nás si uvedomuje to, že slnečné žiarenie je škodlivé. Preto sa v lete natierame krémom s vysokým UV faktorom, schovávame sa do tieňa a hlavu si chránime klobúkmi. Málokto si však uvedomuje, že rovnako ako pokožku je potrebné chrániť aj oči. Slnečné okuliare teda nemajú byť len módnym doplnkom, ale hlavne funkčnou záležitosťou, ktorá má ochrániť vaše oči pred škodlivým UV žiarením.

Čo však robiť v prípade, že nosíte dioptrické okuliare? Existuje tu viacero riešení, ktoré môžte využiť. Jedným z nich je nasadenie kontaktných šošoviek. Sú pohodlné, pri nosení ich necítite a nezavadzajú tak, ako obyčajné okuliare. Navyše v nich môžete športovať, pri troche opatrnosti aj plávať a pritom vidieť jasne a ostro ako s okuliarmi! Ďalšou alternatívou sú dioptrické slnečné okuliare, ktoré sa tešia stále väčšej obľube. Dajte jednej z týchto alternatív šancu a chráňte tak adekvátne svoje oči!

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273