• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Čo očakávať od lacného tabletu?

15/11/12

Pri kúpe nového tabletu by ste si rozhodne mali posvietiť na jeho kvalitu. Možno vás to nepoteší, ale určite ste to čakali- nízka cena sa väčšinou nerovná špičkovej kvalite. Netvrdíme síce, že za prijateľnú a rozumnú cenu sa nedajú zohnať aj kvalitné zariadenia, ak je však váš rozpočet v tomto smere obmedzený, siahnite skôr po používaných kusoch.

Pri lacnom a nekvalitnom tablete by vás mohol sklamať nejasný displej so zlými farbami, zlé ovládanie dotykového displeja, nízka výdrž batérie na jedno nabitie a tiež nekvalitný softvér. Ak teda plánujete v blízkej dobe potešiť či už seba alebo svojho blízkeho tabletom tak nezabudnite, že sa na ňom neoplatí šetriť.

Keď doň však už raz investujete určite očakávate, že vám bude slúžiť aspoň niekoľko rokov. To si však musíte poistiť primeranou starostlivosťou, ideálne v podobe inštalácie antivírusu. Antivírus pre tablety je takisto ako antivírové programy na mobil v posledných mesiacoch stále viac žiadaný, tak prečo po ňom nesiahnuť?

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273