Zmyselná hydratácia s indickými olejmi od AVONu!

AVON predstavuje novú zmyselnú líniu India Intensity značky Planet Spa pre uvoľnenie vašich zmyslov. Nový hydratačný Spa rituál je obohatený o luxusné indické oleje, vďaka ktorým bude vaše telo dokonale zrelaxované a detoxikované. AVON rozširuje portfólio obľúbenej značky Planet Spa o ďalšiu líniu – India Intensity, ktorá je obohatená o cenné indické oleje: santalový a sezamový. Santalový olej, silné afrodiziakum, sa dokonale stará o suchú pokožku. Hydratačný a zjemňujúci sezamový olej účinne detoxikuje pokožku. Výrobky novej línie s dotykom orientu sú v ponuke ako set v hodnote 31,50 € alebo samostatne.

Pleťová maska so sezamovým a santalovým olejom
Telový peeling so sezamovým a santalovým olejom
Telový krém so sezamovým a santalovým olejom

Maska na tvár
Rovnomerne naneste na čistú pleť tváre a krku, nechajte pôsobiť 15 minút a dôkladne opláchnite. Používajte 2 až 3-krát týždenne.

Telový peeling
Používajte denne v sprche na jemné odstránenie odumretých buniek pokožky. Vmasírujte do pokožky a opláchnite.

Telový krém
Naneste na pokožku celého tela po kúpeli alebo sprche.

AVON, spoločnosť pre ženy, je vedúcou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou s ročným obratom 10 mld. dolárov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac ako 6 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky značky AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Viac o spoločnosti a produktoch AVON sa dozviete na www.avon.sk.

Related Post