Získajte viditeľne čistú a žiarivú pleť s novinkami Anew!

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje novú generáciu výrobkov na čistenie pleti Anew s omladzujúcimi účinkami a technológiou Youth Complex, ktorá sa stará o pleť hneď 3 spôsobmi – čistí, posilňuje a pripravuje.

AVON prináša unikátnu čistiacu líniu značky Anew, ktorá vďaka technológii Youth Complex vašu pleť viditeľne vyčistí, rozžiari a dodá jej mladistvý vzhľad len za 30 sekúnd*. Nová generácia výrobkov sa postará o vašu pleť 3 spôsobmi:

  • Čistí – efektívne, no jemne odstraňuje všetky nečistoty a zvyšky make-upu a obnovuje hebký a mladistvý vzhľad pleti.
  • Posilňuje – pomáha posilniť ochrannú bariéru, ktorá chráni pred stratou hydratácie a zanecháva pleť odolnú.
  • Pripravuje – pomáha pripraviť pleť na dosiahnutie optimálnych omladzujúcich výsledkov s ďalšou starostlivosťou Anew.

Novinky línie sú klinicky testované, hypoalergénne a sú vhodné pre citlivú pleť.

  • Detoxikačný čistiaci pleťový gél pre mastnú a zmiešanú pleť
  • Upokojujúci čistiaci krém a pleťová maska v 1 pre normálnu a suchú pleť
  • Čistiaca pleťová voda s omladzujúcim účinkom 3 v 1

Čistiaci pleťový gél pre mastnú a zmiešanú pleť redukuje veľkosť pórov a tvorbu kožného mazu, zároveň odstraňuje nežiaduci lesk. Používa sa s vodou. Čistiaci krém a pleťová maska v 1 pre normálnu a suchú pleť redukuje vzhľad suchej pleti, pričom sa dá aplikovať aj ako hydratačná maska na tvár. Používa sa s vodou. Čistiaca pleťová voda 3 v 1 na všetky typy pleti efektívne odstraňuje nečistoty a zvyšky make-upu, zlepšuje tón pleti a navyše obnovuje prirodzený žiarivý a mladší vzhľad pleti. Výrobok je oftalmologicky testovaný a používa sa s vatovým tampónom.

Cistiaca pletova voda s omladzujucim ucinkom 3 v 1_2_small Detoxikacny cistiaci pletovy gel pre mastnu a zmiesanu plet_small Upokojujuci cistiaci krem a pletova maska v 1 pre normalnu a suchu plet_small

Related Post