Vytvorte s AVONom svoju najkrajšiu verziu vďaka dvom značkám dekoratívnej kozmetiky!

Každá z nás je iná, niektoré chceme byť prirodzené, iné zase výrazné a trendy. Všetky však chceme byť krásne, a preto rady siahame po dekoratívnej kozmetike, aby sme svoj prirodzený pôvab zvýraznili. AVON prichádza na trh s dvomi značkami dekoratívnej kozmetiky – mark. a AVON TRUE, vďaka ktorým si každá z nás môže vybrať tie správne produkty, ktoré podčiarknu jej osobnosť.

mark.

Porfólio mark. ponúka paletu možností obsahujúcu všetko, čo potrebujú milovníčky kozmetiky na vyjadrenie svojej osobnosti. Línia bola vytvorená, aby inšpirovala, priniesla make-up balansujúci na hrane, extravagantný s inovatívnymi textúrami, dovoľujúci ženám osláviť ich individuálnu krásu prostredníctvom líčenia. Symbolizuje pravdivosť spojenú s autenticitou a práve tieto vlastnosti v sebe nesie ambasádorka značky Barbara Jagušák. mark. vo mne evokuje odvahu modernej ženy, ktorá rada cestuje, rada sa vrhá do nových dobrodružstiev, spoznáva ľudí, nové kultúry, nové chute a farby,“ opisuje Babsy, ktorá je známa tým, že sa nebojí experimentovať, hrať sa a dotvárať svoju náladu make-upom. A práve o tom je mark., o prekročení hraníc prostredníctvom škály odtieňov. Pery s ombre efektom, pestrofarebné linky priťahujúce pozornosť či hravé nechty? Vyskúšate len jedno alebo sa odvážite na všetko? Kto hovorí, že to nejde? Inšpiruj sa! Ukáž sa ! Skús mark.!

mark. kolaz_4

AVON TRUE

True znamená skutočný a práve to je filozofia značky, ktorá plní svoje sľuby. Milióny žien po celom svete si líniu doslova zamilovali, čoho dôkazom je, že sa každú minútu predá jeden rúž alebo špirála. „Najsilnejšia stránka AVON TRUE je, že podporuje to krásne na žene, to čo je práve v  naturálnych farbách a prirodzených odtieňoch. AVON TRUE je najmä pre ženy, ktoré sú autentické, sú rady prirodzené a neboja sa byť sami sebou,“ hovorí ambasádorka línie, Tamara Šimončíková Heribanová. Milovníčka slovenských tradícií vníma ženskú krásu s nadhľadom a už veľmi dobre vie, čo jej svedčí. Tvrdí, že estetika dnešných dní vyslovene fandí ženám, ktoré majú nadhľad, sú autentické, prirodzené a zároveň sú rady sami sebou.

Ruz Supreme_1 Spirala Supreme

Ruzove-pero

Related Post