Svadobné obrúčky

Nechajte si vytvoriť svadobné obrúčky priamo na mieru

Svadobné obrúčky nie sú obyčajným šperkom. Manželom majú pripomínať deň, kedy si povedali svoje áno a vykročili na spoločnú cestu životom. Nosia ich počas celého svojho spoločného života a určite by sa na nich nemalo šetriť. Svadobné obrúčky by mali svojim nositeľom dobre sedieť a v prípade potreby by sa mali dať jednoducho upraviť. Aby boli čo najlepšie už v svadobný deň, doporučujeme Vám nechať si vytvoriť sadu obrúčok priamo na mieru v zlatníctve s dobrou povesťou a mnohými odporúčaniami.

Kde v Brne možno nájsť kvalitné zlatníctvo?

Bývate v Brne a neviete, v ktorom zlatníctve Vám vyrobia naozaj kvalitné svadobné obrúčky , ktoré Vám vydržia do konca života? Môžeme Vám odporučiť návštevu adresy Havlenova 6, kde pracuje skúsený zlatník Ladislav Kouřil. Vo svojej ponuke má najrôznejšie typy svadobných a zásnubných obrúčok. Vyrába zlaté obrúčky v najrôznejších farbách, v tradičnom, ale i originálnom dizajne. Všetky obrúčky môže v prípade Vášho želania vyrobiť i s Vami dodaného zlata, prípadne ďalších dekoračných prvkov (diamanty, zirkón a iné…)

Všetky obrúčky sú vyrábané a zdobené ručne

Vynikajúca kvalita a ručná výroba svadobných a zásnubných obrúčok, tak presne na tomto si pán Ladislav Kouřil zakladá už dlhé roky. Nie je sa teda čomu čudovať, že na dodávku objednaných šperkov si počkáte minimálne 14 dní. Samozrejme to určite stojí zato. Po tejto dobe dostanete obrúčky v objednaných veľkostiach s precízne spracovanými rytinami či bezchybne vloženými doplnkami.

Prezrite si katalóg zásnubných a svadobných obrúčok

Nemáte vôbec žiadnu predstavu o tom, aké svadobné alebo zásnubné obrúčky sú dnes v móde? V takom prípade neváhajte navštíviť internetové stránky svadobne-obrucky-lk.sk a prezrite si katalóg najčastejšie vyrábaných typov, z ktorých sa istotne aspoň jeden bude približovať Vašim predstavám

Related Post