Stavte na svieži prejav klasiky

Intenzívna, ale zároveň svieža. Presne taká je pánska novinka zo sveta vôní spoločnosti AVON Cosmetics, ktorá pre mužov milujúcich klasiku prináša Toaletnú vodu Elite Gentleman Weekend.

AVON predstavuje ďalšiu novinku z kolekcie pánskych vôní značky Elite Gentleman v podobe Toaletnej vody Elite Gentleman Weekend z kategórie sviežich fužerových vôní. Táto nadčasová klasika v sebe ukrýva aromatickú sviežosť talianskeho cyprusu zmiešanú so sviežimi listami fialky, ktoré dotvára intenzívny drevito-pižmový základ. Je vhodná pre pravého gentlemana, ktorý má dokonalý vkus nielen na módu, ale rovnako aj na vône.

elite-gentleman-weekend_small

AVON je spoločnosťou, ktorá je už celých 130 rokov synonymom krásy, inovácií, radosti a predovšetkým je spoločnosťou pre ženy. Medzi AVON výrobky patria dobre známe a obľúbené značky ako ANEW, Avon Color, Avon Care, Skin-So-Soft a Advance Techniques. Vďaka predaju prostredníctvom viac ako 6 miliónov nezávislých reprezentantov sa AVON výrobky dostanú k zákazníkom do 70 krajín sveta. Viac sa o spoločnosti a výrobkoch AVON dozviete na www.avon.sk.

Related Post