Spoznajte nový Spa rituál s vôňou čokolády od AVONu!

AVON predstavuje novú líniu značky Planet Spa s lákavou vôňou čokolády a s výťažkom z kakaa, silného antioxidantu, ktorý vyživuje a hydratuje pokožku. Zároveň jemná vôňa čokolády podporuje dobrú náladu. Nový vyživujúci rituál Planet Spa s bambuckým maslom a čokoládou je ako stvorený na rozmaznávanie vašej pokožky. Upokojujúci Spa rituál je v ponuke ako set v hodnote 33,90 € alebo jednotlivé produkty samostatne.

Telový peeling s bambuckým maslom a hnedým cukrom
Zjemňujúci peeling s hnedým cukrom, ktorý jemne odstraňuje odumreté bunky pokožky, zanecháva ju hladkú a hodvábne jemnú.

Hodvábne jemný telový krém s bambuckým maslom a čokoládou
Krém s výťažkom z kakaa, ktoré je bohatým zdrojom antioxidantov a minerálov pleť vyživuje a hydratuje.

Luxusný pleťový krém s bambuckým maslom
Pohladenie bambuckého masla známeho pre svoje vyživujúce a upokojujúce účinky.

O spoločnosti AVON
AVON, spoločnosť pre ženy, je vedúcou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou s ročným obratom 10 mld. dolárov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac ako 6 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Viac o spoločnosti a produktoch AVON sa dozviete na www.avon.sk.

Related Post