Rozmaznávajte vašu pokožku a zmysly s líniou od AVONu!

Počas chladných jesenných dní vaša pokožka určite ocení hrejivú kolekciu telovej starostlivosti, ktorú prináša spoločnosť AVON Cosmetics. Vďaka nej bude vaša pokožka nielen dokonalo vyživená, ale aj krásne voňavá.

AVON rozširuje portfólio telovej starostlivosti a predstavuje novú líniu značky Naturals s výťažkami brusníc a škorice. Hrejivá kolekcia je ideálnym pomocníkom počas sychravých a chladných dní, kedy by ste mali venovať dostatočnú pozornosť každodennej starostlivosti o vašu pokožku. Vďaka jej zloženiu potešíte nielen telo aj aj zmysly, keďže výrobky zanechávajú príjemnú sladkú vôňu. Nová línia pozostáva z 3 výrobkov, ktoré sú v ponuke ako set v hodnote 18,00 € alebo samostatne.

 

Sprchovací gél s brusnicami a škoricou

Sprchovací gél zanecháva pokožku voňavú, hydratovanú a sviežu.

Sprchovaci gel s brusnicami a skoricou

Telové mlieko s brusnicami a škoricou

Telové mlieko rozmaznáva a hydratuje pokožku, zanecháva ju voňavú a hebkú.

 Telove mlieko s brusnicami a skoricou

Telový sprej s brusnicami a škoricou

Telový sprej obklopí vaše zmysly lahodnou hrejivou vôňou.

 Telovy sprej s brusnicami a skoricou

O spoločnosti AVON

AVON je spoločnosťou, ktorá je už celých 130 rokov synonymom krásy, inovácií, radosti a predovšetkým je spoločnosťou pre ženy. Medzi AVON výrobky patria dobre známe a obľúbené značky ako ANEW, Avon Color, Avon Care, Skin-So-Soft a Advance Techniques. Vďaka predaju prostredníctvom viac ako 6 miliónov nezávislých reprezentantov sa AVON výrobky dostanú k zákazníkom do 70  krajín sveta. Viac sa o spoločnosti a výrobkoch

Related Post