Relaxujte v domácom spa s novinkami od AVONu !

Je čas na obnovujúci a detoxikačný rituál s výťažkami z cédra a eukalyptu. Doprajte si ho v pohodlí domova s novou líniou Planet Spa – Herbal Steam Bath od AVONu. Zrelaxujte svoje zmysly a rozmaznávajte vašu pokožku s novinkami tejto línie!

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje novú líniu obľúbenej značky Planet Spa – Herbal Steam Bath s výťažkami z cédra a eukalyptu. Výťažok z cédra efektívne čistí a zjemňuje pokožku, zároveň úžasne ošetruje vlasy a obnovuje ich lesklý a zdravý vzhľad. Výťažok z eukalyptu stimuluje regeneráciu pokožky a jeho vôňa, ktorá sa často využíva v aromaterapii, uvoľňuje a osviežuje. Poskytnite vašej pokožke kompletnú obnovu počas horúceho kúpeľa, lebo práve vtedy dokáže najlepšie vstrebať obnovujúce zložky. Zároveň si vychutnajte uvoľňujúcu vôňu eukalyptu.

Planet Spa_image_small

Hydratačný telový krém s cédrom a eukalyptom z ruských kúpeľov baňa

Hydratačný telový krém má luxusné zloženie, ktoré hydratuje pokožku až na 24 hodín*, zanecháva ju jemnú a hebkú.

Hĺbkovo čistiaca pleťová maska s cédrom a eukalyptom z ruských kúpeľov baňa

Pleťová maska hĺbkovo čistí póry, odstraňuje nečistoty a kožný maz. Pleť osviežuje a dodáva jej energiu.

Telový peeling s cédrom a eukalyptom z ruských kúpeľov baňa

Telový peeling odstraňuje odumreté bunky pokožky, osviežuje, dodáva energiu a obnovuje hladký a nádherný vzhľad.

Vyživujúca maska na vlasy s cédrom a eukalyptom z ruských kúpeľov baňa

Maska na vlasy hĺbkovo hydratuje a vyživuje od korienkov po končeky. Obnovuje lesk a zdravý vzhľad vlasov.

 Hlbkovo cistiaca ilova pletova maska s cedrom a eukalyptom z ruskych kupelov bana_small Hydratacny telovy krem s cedrom a eukalyptom z ruskych kupelov bana_small Telovy peeling s cedrom a eukalyptom z ruskych kupelov bana_small Vyzivujuca maska na vlasy s cedrom a eukalyptom z ruskych kupelov bana_small

 O spoločnosti AVON

AVON, spoločnosť pre ženy, je poprednou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou s ročným obratom takmer 11 mld. dolárov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac ako 6 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Viac o spoločnosti a produktoch AVON sa dozviete na www.avon.sk.

 

Related Post