Pripojte sa k nám na 6. ročníku AVON Pochodu proti rakovine prsníka!

Ukáž sa v tričku na AVON Pochode proti rakovine prsníka 7. júna 2014 v Bratislave! Na Slovensku sa ružový pochod organizuje už po šiestykrát. Stal sa tak tradičným podujatím, ktoré symbolizuje vyjadrenie spolupatričnosti chorým ženám. 6. ročník AVON Pochodu proti rakovine prsníka sa uskutoční 7. júna 2014 v Eurovea, Bratislava. Pochodujúcich čaká aj bohatý sprievodný program, v podaní Jany Kirschner, Pavla Hammela, Starmanie a ďalších.

Vstupenka na AVON pochod
Vstupenkou na AVON Pochod je Tričko proti rakovine prsníka 2014, ktoré si ľudia vybrali hlasovaním na webe www.zdraveprsia.sk. Dámska verzia trička je ušitá v dvoch veľkostiach S/M a L/XL a pánska vo veľkostiach M/L a XL/XXL.

Tričko proti rakovine prsníka 2014 (dámske)
Nový model dámskeho trička je zhotovený z pružného materiálu a je k dispozícii v dvoch veľkostiach.

Tričko proti rakovine prsníka 2014 (pánske)
Páni si určite obľúbia elegantné tmavošedé tričko, ktoré v sebe skrýva detail s akcentom v ružovej farbe a je pre nich k dispozícii dvoch veľkostiach M/L a XL/XXL. Je vyrobené zo 100% bavlny a jeho voľný strih umožňuje pohodlné a príjemné nosenie.

Tričká si môžete zakúpiť prostredníctvom svojej AVON Lady/AVON Gentlemana, objednať prostredníctvom e-shopu na internetovej stránke www.zdraveprsia.sk, alebo zakúpiť v deň konania AVON Pochodu priamo na mieste podujatia. Každé predané tričko nás spája v úsilí finančne pomocť a prispieť na prevenciu a liečbu tejto zákernej choroby.

Pridajte sa k nám kúpou tohto trička a vyjadrite tak spolu s nami solidaritu ženám a podporte ich v boji za zdravé prsia.
Ďakujeme!

Related Post