Potešenie s Magnumom na celý rok!

Slastný zážitok, aký si môžete dopriať napríklad s dobrou zmrzlinou, nie je nič, čo by ste si mali vyčítať. Naopak, každý pre svoju psychickú a vôbec celkovú životnú pohodu potrebuje aspoň raz denne nejaké to zastavenie, okamih radosti a potešenia. Magnum už druhý mesiac ponúka všetkým možnosť vychutnať si svoje potešenie naplno: ten ideálny zážitok presne na mieru si pritom každý vyberie sám!

Zmrzlina Magnum tento rok prichádza s neopakovateľnou ponukou pre všetkých svojich priaznivcov. Každý sa môže zapojiť a prebádať svoje centrá slasti. A hlavne: každý si tak s Magnumom môže dopriať akýkoľvek pôžitok či zážitok, ktorý mu urobí dobre.
O čo presne ide? Princíp súťaže s kódmi z drievok zmrzlín Magnum bude asi všetkým povedomý. Avšak ceny, ktoré sa tento rok súťažiacim ponúkajú, to tu ešte nebolo. Päť výhercov každý deň si bude vyberať potešenie presne podľa svojho založenia.

V ponuke je takmer čokoľvek od pôžitkárskych masáží (čokoládovej, medovej, thajskej, orientálnej), cez gastronomické zážitky (vouchery do vybraných luxusných reštaurácií, degustácia vín, sushi, slovenské špeciality), kultúrne programy (lístky do kina, keramická dielňa, …), výlety a adrenalínové jazdy na čomkoľvek (vyhliadkové lety, jachta, jazda po Baťovom kanáli, hydrospeed, rafting, motorový čln) až po romantické pobyty na zámku.

A na konci každého súťažného týždňa potom čakajú ešte hlavné – týždenné výhry ako rozprávkovo luxusný víkend all inclusive na zámku pre dvoch, jazda Ferrari, let balónom, štylistka na celý deň, štýlový pobyt v Tatrách alebo napríklad deň v koži agenta 007…
Súťaž “Ochutnaj potešenie s Magnum“ prebieha v júni a júli 2011 prevažne na internete: na webových stránkach www.mymagnum.sk. Informácie však nájdu spotrebitelia aj na obaloch všetkých do súťaže zapojených zmrzlín Magnum a na ďalších propagačných materiáloch.

Viac info nájdete na www.mymagnum.sk

Related Post