Očarte nežné pohlavie zvodnou pánskou novinkou od AVONu!

Silná, mužná a zvodná. Takou je nová Toaletná voda Musk Storm pre neho, ktorú predstavuje spoločnosť AVON Cosmetics. Do portfólia pánskych vôní tak pribúda intenzívna a výrazná novinka.

AVON prináša novinku určenú pre sebavedomých mužov – Toaletnú vodu Musk Storm, ktorá patrí do kategórie drevito – aromatických vôní. Táto zmyselná vôňa intenzívnej mužnosti je charakteristická zvodnou sviežosťou mäty a kardamónu v spojení s fascinujúcimi tónmi dreva a pižmovým základom. Pánska novinka je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú zaujať svoje okolie a obľubujú výrazné vône.

Musk Storm small

O spoločnosti AVON

AVON je spoločnosťou, ktorá je už celých 130 rokov synonymom krásy, inovácií, radosti a predovšetkým je spoločnosťou pre ženy. Medzi AVON výrobky patria dobre známe a obľúbené značky ako ANEW, Avon Color, Avon Care, Skin-So-Soft a Advance Techniques. Vďaka predaju prostredníctvom viac ako 6 miliónov nezávislých reprezentantov sa AVON výrobky dostanú k zákazníkom do 70 krajín sveta. Viac sa o spoločnosti a výrobkoch AVON dozviete na www.avon.sk.

Related Post