Objavte novú pánsku starostlivosť s chladivým efektom

Spoločnosť AVON Cosmetics rozširuje portfólio pleťovej a telovej starostlivosti Avon Care Men pre mužov o nové výrobky s extra sviežosťou mäty a zázvoru. Chladivý efekt noviniek s príjemnou vôňou povzbudí každého muža k aktívnemu dňu.

AVON predstavuje novú pánsku líniu Avon Care Men – Active Sport ako stvorenú na letné dni s výťažkom zo zázvoru a mäty, ktoré zabezpečujú chladivý efekt. Všetky výrobky línie sú vhodné na každodenné používanie a sú určené pre normálnu pleť.

Šampón, kondicionér a sprchovací gél v 1 s výťažkom zo zázvoru

Šampón okamžite osviežuje, čistí vlasy a pokožku bez toho, aby ich vysúšala.

 Sampon, kondicioner a sprchovaci gel v 1 s vytazkom zo zazvoru

Gél na holenie s výťažkom zo zázvoru

Gél čistí pokožku a poskytuje pohodlné oholenie.

 Gel na holenie s vytazkom zo zazvoru

Balzam po holení s výťažkom zo zázvoru

Balzam upokojuje a hydratuje pleť.

 Balzam po holeni s vytazkom zo zazvoru

O spoločnosti AVON

AVON je spoločnosťou, ktorá je už viac ako 130 rokov synonymom krásy, inovácií, radosti a predovšetkým je spoločnosťou pre ženy. Pomáha ženám dosiahnuť finančnú nezávislosť, nájsť krásu v odvahe byť sama sebou, dokonalosť v sile pomáhať ostatným, a tak inšpirovať svet. Medzi AVON výrobky patria dobre známe a obľúbené značky ako ANEW, mark., AVON TRUE, Planet Spa, Nutra Effects, Avon Care či Advance Techniques. AVON sa prostredníctvom projektu Avon za zdravé prsia angažuje už dlhé roky aj v boji proti rakovine prsníka. Viac sa o spoločnosti a jej aktivitách, ako aj o výrobkoch AVON dozviete na www.avon.sk a Facebookovom profile Avon Slovensko.

Related Post