Objavte novú líniu AVON Naturals!

Zažite prvý dotyk jari na vlastnej pokožke. Spoločnosť AVON Cosmetics vám predstavuje novú líniu starostlivosti o telo značky Naturals, ktorá obsahuje výťažky červenej ruže a broskyne. 

AVON prináša novú líniu telovej starostlivosti obľúbenej značky Naturals. Nechajte sa prebudiť radostnou vôňou žiarivých ruží a sladkých broskýň a rozmaznajte vaše zmysly nádhernou ženskou vôňou. Produkty novej línie zaručia pokožke osviežujúcu a hydratačnú starostlivosť. V ponuke sú ako set v hodnote 18,00 € alebo samostatne.

Telový sprej s červenou ružou a broskyňou

Telový sprej zanechá pokožku príjemne voňavú.

Telové mlieko s červenou ružou a broskyňou

Telové mlieko hydratuje pokožku.

Sprchovací gél s červenou ružou a broskyňou

Sprchovací gél dodáva pokožke príjemnú vôňu.

Set Naturlas s ruzou a broskynou_small

O spoločnosti AVON

AVON, spoločnosť pre ženy, je poprednou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou s ročným obratom takmer 11 mld. dolárov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac ako 6 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Viac o spoločnosti a produktoch AVON sa dozviete na www.avon.sk.

Related Post